Атлант24: відгуки про юридичний захист водія

Атлант24: відгуки про юридичний захист водія

18 мая, 2024 Выкл. Автор admin

Юридичний захист водія — це особлива справа, що потребує компетентності і відповідальності. Не кожна солідна юридична компанія має таких фахівців, що досконало володіють знаннями і мають практичний досвід з надання юридичної допомоги водіям. Дорожні юристи надають свої послуги водіям, як професіоналам, так і аматорам, що можуть звернутись в таких випадках:

  • дорожньо-транспортна пригода, аварія;
  • необгрунтована зупинка транспортного засобу дорожною поліцією;
  • судова справа щодо відшкодування збитків внаслідок дтп;
  • оформлення купівлі-продажу автомобіля;
  • потреба в наданні консультації, роз’яснення, тлумачення документів з автоправа;
  • порушення прав водія з боку інших посадових осіб і громадян;
  • потреба в складанні позовної заяви до суду з авто питань;
  • спір з страховою компанією щодо відшкодувань за автостраховками.

Атлант24 — вінницька компанія дорожніх юристів, що надають такі послуги водіям. Тисячі оскаржених штрафів, тисячі термінових телефонних дзвінків від водів у будь-який, в тому числі нічний час після скоєння дтп, під час яких автоюристи надали термінову юридичну консультацію людині в скрутній ситуації і нервовому стресі. Завдяки роботі дорожніх юристів автовласники і водії-професіонали, таксисти, далекобійники зберегли мільйони гривень, добились справедливих рішень судів, отримали відшкодування збитків.

Щоб зрозуміти, наскільки важливий цей сервіс, варто прочитати про Атлант24 відгуки клієнтів, що скористались одним з пакетів послуг компанії.

Робота автомобільного юриста досить непроста, адже він має бути не лише професіоналом, а і вміти правильно донести інформацію водію в стресовій чи конфліктній ситуації, роз’яснити водію його права і дати рекомендації щодо подальших дій. І все це в стислій телефонній розмові, навіть якщо водій зателефонував з дороги вночі.

Хоча компанія Атлант24 територіально базується у місті Вінниця, послуги вона надає водіям з усієї України. Консультації відбуваються телефоном, по інтернету, в будь-якій зручній клієнту формі і в будь-який день і час. 

Щоб стати клієнтом дорожнього юриста і бути впевненим, що за спиною водія стоїть професіонал, готовий завжди захистити його права, слід придбати пакет послуг компанії на вибір, і можна бути впевненим, що надзвичайна ситуація не захопить вас зненацька і ефективна допомога прийде вчасно. Варто зателефонувати і менеджери компанії детально про інформують про пакети послуг компанії, поділяться досвідом практичних кейсів, а також зайти на сайт і прочитати відгуки.