Чому не грає один навушник Airpods? AVIC.UA підказують, як розв’язати проблему

Чому не грає один навушник Airpods? AVIC.UA підказують, як розв’язати проблему

4 сентября, 2023 Выкл. Автор admin

Ви хотіли подивитися фільм або послухати улюблену музику, як раптом зрозуміли, що працює лише один з навушників? Це одна з найпоширеніших проблем – як у випадку дротової, так і бездротової гарнітури. Перш ніж купити Apple Airpods, обов’язково прочитайте наш посібник. Розв’язати проблему одного неробочого слухальця легше, ніж ви думаєте. 

Причини, чому працює лише один Airpods 

Користуєтеся «яблучними» навушниками вперше, і цікаво, чому не працює один з них? Причина, зазвичай, дріб’язкова. 

Airpods розрядились 

Сьогодні в моді гарнітура типу вкладиш, що заряджається від чохла powerbank. Це чудове і зручне рішення підкорило серця мільйонів користувачів по всьому світу. Airpods можна заряджати без доступу до розетки. Обладнання надійно заховане в міцний футляр. Незалежно від того, чи заряджаєте від чохла, чи підключаєте до мережі, стається так, що з якоїсь причини один з навушників не зарядився. Або він був окремо від футляра, або неправильно в нього вставлений. Щоб перевірити, чи це причина, помістіть обидва слухальця в футляр на кілька хвилин. Опісля знову під’єднайте їх до телефону. Якщо працюють обидва навушники, причина роботи лише одного з них – в розрядженому акумуляторі.

Віддаленість від основного пристрою 

Проблема з підключенням вирішується простим зменшенням відстані. Якщо цього не сталося, від’єднайте гарнітуру, помістіть їх футляр і повторіть підключення, дотримуючись порядку та порад, що містяться в інструкції до пристроїв. Зробіть все правильно і 100% почуєте звук у стерео форматі. 

Фізичні впливи 

Через падіння навушників, контакту з вологою, або з інших причин, трапляється, що не працює один навушник Airpods. Допоможе повторне сполучення з основним пристроєм. 

  1. Знайдіть пристрої, зазначені в налаштуваннях Bluetooth. Відзначте їх галочками.
  2. Виберіть «забути» або «відключити».
  3. Вимкніть і знову увімкніть навушники айфон. Знайдіть їх у списку Bluetooth і виберіть опцію під’єднати». 

Обидва пристрої знову будуть в парі, що в більшості випадків вирішує проблему.

Зіпсувався акумулятор

Буває і таке, що вийшла за ладу батарея навушника. Не намагайтеся ремонтувати її самостійно! Можливо, гарантія ще діє, тому ймовірність безкоштовного ремонту або заміни на нові є високою. Хутчіш – до офіційного сервісного центру.

Якщо немає можливості повернути техніку по гарантії, або навушники не підлягають ремонту, ви можете купити Airpods в магазині AVIC.UA. Обирайте серед оригінальних Airpods 1, Airpods 2, Airpods 3 gen.   

Не викидайте зламані навушники Аірподс 

Навіть якщо один з пристроїв зламався, не потрібно відразу їх викидати. Вони знадобляться вам в ситуаціях, коли використовується лише один навушник – під час прогулянки або бігу, коли з міркувань безпеки не варто повністю відгороджуватися від зовнішнього світу. Один Airpods оригінал також знадобиться під час водіння автомобіля – покладіть в речовий ящик в салоні, і подаруйте навушнику друге життя. 

Працює тільки один Airpods? Ви вже знаєте, що робити 

Гадаємо, ви отримали вдосталь підказок, щоб налаштувати навушники Аірподс оригінал, якщо працює тільки один з них. І тепер зможете впоратися з проблемою самостійно. Виконайте наведені вище кроки, та насолоджуйтесь стереозвуком із «яблучної» гарнітури. Налаштування може виконати будь-який користувач. Не потрібні особливі знання чи досвід. Та й зламати щось, навряд, чи можна, тому не бійтеся і пробуйте. Задоволення після самостійного ремонту Airpods гарантоване!