Site icon Сенсация

Діатермокоагуляція (ДТК) шийки матки: професійний огляд процедури

Діатермокоагуляція (ДТК) шийки матки: професійний огляд процедури

Діатермокоагуляція (ДТК) шийки матки – це мінімально інвазивна гінекологічна процедура, яка використовується для лікування доброякісних патологій шийки матки, включаючи ерозію, дисплазію, поліпи та інші новоутворення. Метод полягає у контрольованому термічному руйнуванні уражених тканин за допомогою високочастотного електричного струму, сприяючи їх подальшій регенерації та заміщенню здоровим епітелієм.

Показання до проведення діатермокоагуляція (ДТК) шийки матки:

Підготовка до процедури:

Перед проведенням ДТК пацієнтка проходить комплексне обстеження, яке включає:

Проведення процедури:

  1. Анестезія: Зазвичай використовується місцева анестезія, але у деяких випадках може бути застосований загальний наркоз.
  2. Введення електрода: Лікар вводить спеціальний електрод через піхву до шийки матки.
  3. Коагуляція: Високочастотний струм проходить через електрод, викликаючи локальне нагрівання та руйнування уражених тканин.
  4. Формування струпа: У місці впливу утворюється струп, який з часом відторгається, а під ним формується новий здоровий епітелій.

Післяопераційний період:

Переваги ДТК:

Можливі ускладнення:

Протипоказання:

Важливо:

Діатермокоагуляція є ефективним методом лікування доброякісних патологій шийки матки, але має свої показання та протипоказання. Остаточне рішення про проведення процедури приймає лікар після комплексного обстеження пацієнтки.

Зверніть увагу:

Ця інформація має ознайомлювальний характер і не може замінити консультацію лікаря https://lyna.com.ua/doctors/. Завжди звертайтесь до кваліфікованого фахівця для отримання індивідуальних рекомендацій та призначення лікування.

Exit mobile version