Довге та коротке волосся у чоловіків

Довге та коротке волосся у чоловіків

3 мая, 2023 Выкл. Автор admin

Існує думка, що у чоловіків має бути зачіска або стрижка з коротким волоссям. Кожен з нас стежить за багатьма голлівудськими акторами та актрисами, і багато хто намагається дорівнювати своїх кумирів.

Хтось віддає перевагу довгому волоссю і різним варіаціям з ним, а хтось любить короткі чоловічі стрижки, щоб нічого не лізло в очі і не заважало. У цій статті ми хочемо розповісти вам, як буде краще — з довгим і коротким волоссям.

Одвічне питання: що краще підійде чоловікові?

Історично склалося так, що чоловіки пишались своєю силою, мужністю та довгим волоссям. У Стародавній Греції довге волосся було ознакою божественної сили, мужністю, героїзмом, успіху та інше. Найбільше такої довжини віддавали перевагу спартанцям, що символізували волелюбність і незалежність.

Але з роками все почало змінюватися. На місце довгого і кучерявого волосся прийшли коротке волосся, серферські локони або чоловічі пучки. Якщо у вас в голові давно крутилася думка змінити зовнішній вигляд — сміливо вирішуйте це питання.

Основні аспекти вибору

  1. Індивідуальний імідж
  2. Дрес — код та власне сприйняття.
  3. Правильний догляд за волоссям.
  4. Ваша привабливість.

Суть індивідуального іміджу у виборі стрижки і зачіски

Сучасний світ встановив свої правила створення гарних і стильних коротких стрижок, з якими може впоратися будь-який фахівець. Досвідчені барбери та перукарі знають, як варто правильно поєднувати і зовнішність, і обрану стрижку.

Можливо, комусь потрібно додати трохи об’єму на маківці, щоб візуально підняти чубок і зробити його пишним. Тим самим можна змінити риси обличчя та надати зовнішності харизми, привабливості, більше сміливості та інше.

Однак, зі зворотного боку — коротка стрижка може бути не такою помітною на відміну від довгого волосся. Звичайно, якщо на зустріч до вас буде йти чоловік із густою та довгою шевелюрою, то ви звернете всю свою увагу на нього. Якщо у чоловіка довге і густе волосся, то відразу складається думка, що він йде проти правил та сучасних стандартів.

Невеликий висновок у цьому блоці: індивідуальність — це те, що завжди має бути у кожної людини. Певна довжина волосся дозволяє виділитися з соціуму, а коротке волосся навпаки — кращі для тих, хто любить вільне життя та повну різноманітність.

Дрес — код та власне сприйняття

Ви повинні розуміти, що зачіска або стрижка не є важливим компонентом для встановлення професіоналізму. Наприклад, якщо ви є співробітником державних установ, то вам необхідно дотримуватися певного виду дрес-коду, природно з відповідною зачіскою або стрижкою.

Багато встановлених стереотипів відбивають бажання у чоловіків бути тими, ким вони хочуть. У принципи дрес-коду вводять у вузькі та обмежені рамки, яких на жаль доводиться дотримуватися. Вся строгість відбиває будь-яке бажання бути яскравим, екстраординарним та волелюбним.

У дрес-код входять переважно короткі стрижки, які підходять для будь-якої професії. Довге волосся порушує зведення певних правил, до того ж більшість начальників воліють відсутність пучків і локонів.

Висновок говорить сам за себе: якщо ви боїтеся втратити свою роботу в перший же день і не любите ризикувати, варто зупинитися на короткій стрижці.

Правильний догляд за волоссям

Якщо ви віддали перевагу змінити імідж, то вам варто зрозуміти, що правильний і повноцінний догляд за волоссям необхідний. Довге волосся потрібно двічі на місяць освіжати, щоб не було сивих і посічених кінців.

Не варто лінуватися в цьому питанні, тому що своєчасний догляд завжди запорука красивого, здорового і густого волосся. У випадку, якщо у вас є проблеми з самостійним доглядом, можна звернутися в барбершоп, де фахівці допоможуть.

У даній справі необхідна регулярність відвідувань салонів, використання доглядової косметики та правильне миття волосся. Тут нічия: чи то довге, чи то коротке волосся — догляд однаковий і він має бути регулярним.

Ваша привабливість

Хтось вирішить, що цей момент має бути на першому місці серед нашого списку, але не поспішайте. Після проведеного опитування серед красивої красивої половини, ми знайшли наступне. Жінки воліють найбільше чоловіків із короткою стрижкою.

Якщо у вас довге волосся, то не варто відразу бігти його стригти до невпізнання. Змінювати зовнішній вигляд варто лише заради себе, тому що ви повинні подобатися собі насамперед.