Камінні (купольні) витяжки: потужний та стильний прилад для вашої кухні

Камінні (купольні) витяжки: потужний та стильний прилад для вашої кухні

7 апреля, 2023 Выкл. Автор admin

При виборі побутової техніки для своєї кухні, сучасні господарі надають перевагу потужним та функціональним приладам. Серед них – кухонні витяжки. Вони ефективно очищують повітря на кухні та позбавляють дискомфорту інших мешканців приміщення.

Кожен, хто хоч раз готував щось на кшталт риби чи м’ясного бульйону, знає, що позбутися запахів буває доволі складно. Провітрювання не надто ефективно допомагає у цьому питанні й не є дуже зручним, особливо в холодну пору року. Витяжка справляється з очищенням повітря максимально ефективно. Вона виводить всі запахи, а також не дозволяє кіптяві та жиру накопичитися на стінках меблів. Це додатковий плюс до чистоти у вашому будинку.

Існує безліч різноманітних моделей витяжок: острівні, похилі, класичні, вбудовані, телескопічні, камінні тощо. Сьогодні ми поговоримо про одну з найпотужніших витяжок – камінну.

Камінну витяжку також називають купольною. Вона не дарма отримала обидві назви. Камінною її називають через особливий тип конфігурації, що схожа на камін. Купольною – через специфіку форми.

Якщо ви хочете придбати купольну витяжку для власної кухні, зверніть увагу на асортимент побутової техніки від української компанії Ventolux. В модельному ряді є понад 50 видів різних камінних витяжок. Вони відрізняються одна від одної за кольором, потужністю, кількістю функцій, швидкістю та стилем. Переходьте за посиланням та обирайте найкращий варіант для себе: https://ventolux.ua/vityazhki/kam-nn.

Що варто знати про камінну витяжку?

1)      Такі моделі витяжок мають велику потужність  — до 1000 куб/годину. А отже, вони добре справляються зі всмоктуванням запахів, жиру та диму, навіть якщо ви готуєте одразу на всіх конфорках вашої варильної поверхні.

2)      Управління в моделях купольних витяжок Ventolux представлене в кнопковому або сенсорному керуванні. Обирайте з них той, що буде зручним саме для вас.

3)      Ширина може варіюватися. В асортименті представлені моделі на 50 і 60 см.

4)      На відміну від вбудованого варіанту, камінні витяжки не приховано за меблями. А отже, вони стають частиною вашого інтер’єру. Завдяки стильній формі вони зможуть гармонійно вписатися у дизайн вашої кухні. Вибирайте серед асортименту кольорів той, що буде гармоніювати з вашим інтер’єром найбільше: білий, чорний, кремовий, коричневий тощо.

5)      Камінні витяжки працюють через трубу, що розташовуються зовні і взаємодіють із вентиляцією будинку.

6)      Купольна витяжка має широку робочу частину і розташовується над варильною поверхнею. Вона добре всмоктує надлишки жиру та ароматів і виводить їх одразу в трубу. Завдяки такій конфігурації, ви отримуєте якісне та потужне очищення вашого простору від всіх неприємних запахів.