Ламінат у дизайні інтер’єру 2024-2025

Ламінат у дизайні інтер’єру 2024-2025

1 июля, 2024 Выкл. Автор admin

Ламінатом називають різновид покриття для підлоги, яке складається з декількох шарів. Основою є HDF-плита, виготовлена з ДВП чи ДСП, а під нею розташовується стабілізуючий шар, що забезпечує захист від вологи знизу. Зверху знаходяться декоративне (з малюнком) та захисне покриття – спеціальна плівка, яка не дає пошкодити поверхню дошки.

Використовувати ламінат для підлоги можна в житлових будинках, квартирах, офісах та інших приміщеннях, де є люди. Це міцне та витривале покриття, стійке до вологи та здатне прослужити більше ніж 15 років. Чимало людей вирішує ламінат купити через його експлуатаційні характеристики та доступну ціну, тож цей матеріал має попит у споживачів.

Як використовують ламінат у сучасному дизайні підлоги?

Будівельні матеріали виконують не лише функціональні завдання, а й стають основою для дизайнерських ідей. Ламінатне покриття підлоги в цьому сенсі служить гарним помічником для створення стильних, сучасних, цікавих інтер’єрів у приміщеннях різного призначення.

Такий матеріал використовують для:

  • Імітації різноманітних текстур. Верхній шар ламінату може мати вигляд як у дерева, каменю чи плитки. Зімітувати їх вдається завдяки реалістичності малюнків, що дає змогу «погратися» зі стилями в інтер’єрі.
  • Створення оригінальних акцентів. Ламінатні дошки можна не лише стелити на підлогу, а також встановлювати на стінах або стелі. Таке рішення має оригінальний і стильний вигляд.
  • Реалізації будь-яких дизайнерських задумів – від мінімалізму до стилістики поп-арт. Стиль залежить від візерунків і кольорів матеріалу.

Є багато причин, із яких ламінат купити варто. З-поміж них універсальність – матеріал легко поєднується з будь-якими іншими елементами, такими як скло, дерево, метал тощо.

Ідеї для інтер’єрного оформлення з ламінатом

Якщо хочеться розділити приміщення на декілька зон, це зручно зробити, використовуючи ламінат у поєднанні з дерев’яними дошками чи плиткою. А щоб додати кімнаті затишку, частину підлоги можна застелити килимом.

Для інтер’єру у вінтажному стилі, де переважають світлі відтінки, підійде ламінат з імітацією дубових дощок, підібраний у відповідному кольорі. Покриття натуральних відтінків гарно комбінується зі стилем шале, а у класичний інтер’єр ідеально впишеться підлога в теплих тонах.

Коли захочете дізнатися, яка ж на ламінат ціна, зазирніть у каталог інтернет-магазину PROFLOOR, де представлено колекції покриттів від різних брендів. Вибирайте, замовляйте та насолоджуйтесь гарною підлогою!