Найбільш використовувані матеріали для міжкімнатних дверей

Найбільш використовувані матеріали для міжкімнатних дверей

16 марта, 2023 Выкл. Автор admin

Після вибору типу відкривання необхідно оцінити матеріали для ваших міжкімнатних дверей. Звичайно, дерево, але яке і з якою обробкою? Насправді щоб задовольнити дедалі вимогливішу клієнтуру, дерев’яні двері стали різноманітними. Купити двері прихованого монтажу у нас. 

  • Твердий. Це, безумовно, найкраще для дверей, міцне та розроблене, щоб прослужити протягом тривалого часу. Кінцева вартість дверей з масиву, очевидно, пропорційна вартості матеріалу. 
  • Пластинчатий. Кожні двері виготовлені з багатьох смуг, склеєних разом і покритих для отримання рівномірного ефекту. 
  • Ламінат. Для отримання ламінату накладаються тонкі шари деревного волокна, поки не вийде робоча плита. Використовується для класичних білих міжкімнатних дверей, недорогих і менш цінних, ніж двері з масиву дерева. 
  • Лакований. Ці двері мають серцевину з масиву або ламінованої деревини, вкриту шаром лаку, який надає їм глянсового покриття. 

В якості альтернативи дереву можна вибрати скло. Наприклад, скляні кишенькові двері вдається бути сучасними та зручними. Залежно від ступеня конфіденційності, якого ви хочете досягти, ви можете вибрати між непрозорим або прозорим, декорованим або гладким склом. 

Як правильно підібрати двері та підлогу 

Наведені вище поради допоможуть вам визначитися з тим, яким прорізам і матеріалам міжкімнатних дверей ви віддаєте перевагу. Вам не вистачає останнього: узгодження з підлогою. Всі міжкімнатні двері обов’язково повинні поєднуватися з обраним паркетом або плиткою.Зазвичай вибір підлоги стоїть перед вибором дверей. Часто буває навіть так, що підлога вже є, тому вибирати потрібно відповідно до нього. Тому, якщо ви думаєте, як правильно поєднати двері та підлогу, не впадайте у відчай! Потрібно лише дотримуватися кількох простих порад. Дотримуйтеся стилю меблів. Як згадувалося вище, двері є одними з перших речей, які ви помічаєте, якщо вони не врівень зі стіною. Уникайте занадто сильних колірних контрастів. Не використовуючи той самий колір, все одно використовуйте схожі або не дуже різні тони. Не використовуйте однотонні кольори для підлоги, дверей і віконних рам. Якщо ви вирішили поєднати паркет і двері, відмовтеся від світильників. З іншого боку, якщо ви вирішите поєднати світильники та двері, використовуйте трохи інше підлогове покриття. Розгляньте стіни. Вибір кольору стін є невід’ємною частиною вибору дверей і підлогового покриття, хоча його легше виправити. https://triodveri.ua/  допоможе знайти двері.