Створіть самі свою талію з корегуючою білизною

Створіть самі свою талію з корегуючою білизною

5 сентября, 2023 Выкл. Автор admin

Коригуюча білизна далеко не нове поняття в індустрії моди. Звісно, жінки прагнули, прагнуть і прагнутимуть мати ідеальний зовнішні вигляд: десь сховати пару сантаметрів, десь додати чи припідняти. Всі ці проблеми легко вирішити, якщо мати в гардеробі відповідну білизну. Один з її основних плюсів, окрім надання бажаних параметрів вашим формам — про неї знаєте тільки ви, а всі решта захоплюються вашим гармоніним образом. 

Якщо ви проведете невеличке дослідження серед ваших знайомих жінок і дівчат, запитавши їх, яку б частину свого тіла вони хотіли змінити, то з великою вірогідністю більшість відповість — животик. Отже, сьогодні вирушаємо на пошуки моделюючої білизни, яка допоможе сховати зайві сантиметри в області талії та підтягне животик.

Серед всього розмаїття таких варіантів є досить багато в інтернет магазині “Одрі” https://odry.ua/koreguyucha-bilyzna. В першу чергу це трусики з високою лінією талії, яка може сягати аж до грудей. Вони не просто маскують недоліки у цій зоні, а й рівномірно розподіляють “сховане”, а деякі моделі мають масажний ефект або просочені спеціальними сполуками для сприяння схудненню. Окрім того, бонусом ви отримуєте підтягнуті та округлі сідниці, якщо зупините свій вибір на трусиках-сліп. 

Ще один варіант — корсети. Ні-ні, не такі як у кіно про якесь там сторіччя, коли від туго затянутого одягу дівчата втрачали свідомість та отримували купу проблем зі здоров’ям. Сучасні корсети більш делікатні, але не менш ефектні та ефективні. Їх можна носити і під одягом, як коригуючу білизну, і обрати модель, яка одягається як окрема деталь гардеробу, щоб всі бачили та поєднується з блузами, жакетами. Зазвичай, такі образи привертають увагу, тому крім бажаної чіткої талії та рівного животику ви отримуєте захопливі погляди оточуючих. 

Ще варіант — шортики або панталони, звісно ж, з високою посадкою. Вони додатково позитивно впливають на стегна, приховуючи прояви целюліту та “вушка”. 

Якщо серед перелічених варіантів, жоден не припав вам до душі, то рухаємось далі. 

А далі поговоримо про напівграції. Ця модель схожа на корсет але має бретелі і, окрім талії та живота, корегує зону лопаток та піднімає груди, навіть, якщо ви одягаєте свій улюблений бюстгальтер без пуш ап. 

Але у вас може виникнути питання: якщо є напівграції, то існують і просто грації? Звісно. До вже описаної вище конструкції додаються трусики і маємо моделюючу грацію, яка ще і попіклується, ваші сідниці мали звабливий вигляд.

Отже, ми розглянули кілька варіантів з багатьох можливих, які націлені на моделювання плоского животику. Який з них обрати — вирішувати тільки вам, але рекомендуємо не економити на якості, а обрати модель від перевіреного бренду.