Як зробити модний в 2024 році чубчик без стрижки

Як зробити модний в 2024 році чубчик без стрижки

25 апреля, 2024 Выкл. Автор admin

Чубчик не втрачає своєї актуальності в стрижках, змінюється лише його форма та довжина. Однак далеко не кожен готовий до кардинальних змін, тому пропонуємо альтернативні варіанти приміряти на собі чубчик. Широкий вибір накладних чубчиків представлений в каталозі інтернет-магазину Zirkova.

Стильний чубчик з власного волосся

Для створення подовженого чубчика, який нерідко називають французьким, усю масу волосся необхідно розділити на дві частини: верхню та нижню. Верхню за допомогою резинки зберіть у хвіст типу «Мальвінка».

Нижній шар волосся оформіть класичною вільною косою. Послабте хвіст і просмикніть через нього заплетену косу так, щоб кінчики опинилися в районі чола. Все, що залишається зробити — розправити чубчик і при необхідності збризкати його лаком. Якщо пасма досить довгі, ви можете надати їм форму, підкрутивши за допомогою випрямляча в напрямку від обличчя вниз.

Якщо у вас волосся середньої довжини, ви можете приміряти чубчик у стилі Бріджит Бардо. Для цього всю масу волосся зберіть у хвіст на маківці, зафіксуйте резинкою в колір. В основі хвоста розсуньте волосся і просмикніть хвіст так, щоб кінчики розташувалися на лобі. Поступово розподіліть чубчик і закріпіть лаком. Для більшої декоративності можна додати хустку або твіллі.

Чубчик відмінно комбінується з різними пучками. Для створення зачіски потрібно:

  • перукарський валик;
  • гребінець;
  • резинка у колір волосся;
  • невидимки та шпильки.

Усю масу волосся зберіть у високий хвіст, просмикніть кінці в перукарський бублик і опустіть його в основу. Поступово розподіліть волосся по бублику і надягніть другу резинку. Нижню частину волосся можна заплести в косц або просто обернути навколо пучка, зафіксувавши шпильками, верхню розподіліть на лоб і закріпіть невидимками. Місця кріплення можна закрити обідком або хусткою. Такий чубчик можна поділити як рівно, так і набік.

Використання накладного чубчика з натурального волосся

Якщо власної довжини волосся недостатньо для формування коси або пучка, використовуйте накладний чубчик з натурального волосся. Конструктивно він є невеликим шиньйоном-накладкою з плоскими кріпленнями. Розчешіть волосся, розкрийте кріплення на чубчику, піднесіть до місця фіксації і затисніть шпильки. Якщо на чубчику передбачено центральне кріплення, підтягніть його у бік маківки і затисніть.