Причини, чому сивіє волосся у чоловіків

Причини, чому сивіє волосся у чоловіків

27 июля, 2023 Выкл. Автор admin

Поява сивини у чоловіків нерідко спостерігається у відносно ранньому віці. Цей неприємний феномен не залежить від місця проживання. Тим не менше, багато представників сильної статі почуваються незручно, дивлячись на своє відбиття з посивілим волоссям у дзеркалі. Вони шукають способи боротьби з сивиною і звертаються до різних засобів, щоб зберегти природний колір своєї шевелюри.

Ми рекомендуємо звернутися в барбершоп Brone у Києві — тут працюють справжні професіонали, які не тільки зроблять свою роботу на високому рівні, але й дадуть практичні поради щодо догляду за вашим типом волосся. Детальніше за посиланням https://barberbrone.com.ua/.

64b692436f9c0.webp

Чому з’являється сиве волосся?

Зазвичай, трихологи перераховують декілька негативних факторів, відповідальних за появу сивини:

  • Стрес.
  • Аутоімунні захворювання.
  • Генетика.
  • Шкідливі звички.
  • Дефіцит вітамінів та мікроелементів.

Однак науковці, які більш детально вивчили цю проблему, виявили, що вироблення меланіну, що забарвлює волосся, залежить від стовбурових клітин, відомих як меланоцити. Руйнування цих клітин та поява сивого волосся у чоловіків пов’язані зі складними назвами білків, таких як циклінзалежні кінази. Ці білки можуть бути блоковані деякими медичними препаратами. Отже, все ще є надія! Можливо, в найближчі роки з’являться ліки для профілактики сивого волосся. Проте, на сьогоднішній день вчені не знають, як повернути природний колір вже посивілим пасмам.

Як уповільнити появу нових сивих волосів?

Якщо у вас є генетична схильність до посивіння, то протидіяти цьому марно. Проте, у вашій владі забезпечити достатній рівень вітамінів і, наскільки це можливо, знизити щоденний рівень стресу. Найпопулярніша порада для всіх, хто піклується про свою зовнішність, — нормалізувати раціон харчування і режим дня, більше відпочивати та позбутися шкідливих звичок.

Як запобігти посивінню тим, хто не любить компромісів? Запишіться на консультацію до ендокринолога. Ймовірно, вам будуть рекомендовані курси фізіотерапії та мезотерапії. Вдома ви можете робити масаж голови та наносити живильні маски.

Крім того, важливо захищати волосся від негативних зовнішніх факторів, таких як ультрафіолетове випромінювання та мороз. Не забувайте носити головні убори в холодну і сонячну погоду.

Чим фарбувати сивину чоловікові?

Краще обрати фарбуючі засоби індивідуально, враховуючи не тільки відтінок, але й вік, стать та тип волосся. Якщо сивих волосся небагато, ви можете скористатися фарбами, які надають волоссю тінь. Це забарвлення має недовготривалий ефект, але не завдає значних пошкоджень.

Якщо сивина місцево проявляється, можна зробити її менш помітною, вибравши правильну стрижку. Наприклад, рання сивина у чоловіків, яка з’явилася лише на висках, може бути заскорузла.

Щоб зрозуміти, який метод підходить саме вам, проконсультуйтеся з досвідченими барберами у Brone.