Що зараз модно у косметичній стоматології?

Що зараз модно у косметичній стоматології?

28 июля, 2023 Выкл. Автор admin

Мода не стоїть на місці і постійно розвивається, з кожним роком приходять нові тренди, нові поняття «красиво» та «застаріло». Це повною мірою стосується і косметичної стоматології, коли до кабінету дантиста йдуть не з болем, а за ексклюзивною посмішкою. 

Інтернет-магазин стоматологічного обладнання, матеріалів та розхідників dobrosa.com.ua пропонує вам ТОП 5 актуальних модних напрямків на 2023 рік. Деякі з них вже пройшли пік популярності (і тому вміщені в кінець списку), а деякі лише набирають обертів. Тож почнемо.

5 місце: нарощування ікол

Цей тренд розлетівся світом з Японії, і, хоч і вже не верхівці моди, але цілком актуальний. До стоматологів все ще звертаються для нарощування ікол, щоб надати родзинки своїй посмішці. Аудиторія цього тренду – неформали, творчі люди, рок-музиканти, артисти.

Найчастіше для цього проводиться нарощування прямим методом, проте існують інші способи. Максимально допустима довжина модифікованої частини ікла має бути не більше 4 мм. Якщо зуб буде нарощений більше за цю норму, він може створити певний дискомфорт, підвищити ризик травмування слизової оболонки.

4 місце: гризли

Це декоративні прикраси, які вдягаються на коронку. Крім гризлів у моді скайси — декоративні вкраплення у коронку зуба. Все це так само, як і нарощування ікол, популярне серед артистів, шоуменів та музикантів, але поступово і цей тренд сходить нанівець.

3 місце: татуювання на зубах

Посередині списку у нас тренд майбутнього. Ще кілька років тому вдалося зробити перші тату та малюнки на зубах, але лише зовсім недавно вони почали набирати популярності. Якщо бути точними, наноситься татуювання не на живий зуб, а на керамічну коронку.

Тату на зубах не можна зробити в тату-салоні, оскільки спосіб нанесення малюнка на шкіру та штучну коронку зуба сильно відрізняється. На штучну коронку зуба малюнок наноситься у зуботехнічній лабораторії, спеціалістом за допомогою спеціальних зубних фарб.

2 місце: свої чисті та доглянуті зуби

Якби у нас був топ корисних, а не лише модних трендів, то чисті та доглянуті зуби були б на першому місці. Але й у світі моди вони високо цінуються і одразу привертають до себе увагу. Вище за них стоять хіба що…

1 місце: вініри

Найбільший попит у косметичній стоматології зараз саме на вініри. Це не дивно, адже за їх допомогою майже будь-яку посмішку можна швидко перетворити на голлівудську. Причому швидко і безболісно.