ТОП-9 цікавого для тих, хто обожнює канцтовари

ТОП-9 цікавого для тих, хто обожнює канцтовари

30 апреля, 2023 Выкл. Автор admin

Канцелярські товари – особлива любов. І не тільки тоді, коли ми готуємо дітей до 1 вересня. Варто опинитися в канцелярському магазині, як розумієш, що ці товари не менш захоплюючі, ніж іграшки. 

А деякі з них – особливо! Якщо ви теж трохи одержимі канцелярськими товарами, читайте далі. 

1. Організуйте своє життя: планінг

Планувальник, він же планінг Gentle – ви ще ніколи не були такими організованими! Розділи на кожній сторінці для вашого розкладу, списку справ, плану харчування та приміток. Простір для нотаток дає змогу написати коротке резюме на кожен день. Серед планувальників є прекрасні подарункові варіанти.

2.  Лайнери 

Це приголомшливі ручки – використовувати можна скрізь: креслити, малювати. Вони відносно дешеві, зазвичай в упаковці багато різних кольорів. Капілярна ручка і тонкопишущий фломастер одночасно. Продаються різними наборами, поштучно.

3. Гелеві ручки

Гелеві ручки чудово пишуть, але не завжди добре змішуються, якщо ними малюєш. Але тільки не ручки Neon+Glitter. Вони висихають неймовірно швидко, ніколи не розмазуються.

4. Для тих, кому набридли кислотні маркери

Викиньте неонові маркери їдких кольорів, придбайте набір пастельних маркерів. І ваші очі перестануть горіти неоном, коли ви гортаєте свій зошит! 

5. Записна книжка від Mermaid

Почніть свою подорож по життю з записником від Mermaid. Чудові паєтки-перевертні привернуть увагу оточення. Особливо оцінять оригінальний блокнот-записник творчі натури. Крім того, є вибір інших моделей ділових щоденників Profy – з м’якою або твердою обкладинкою, на спіралі, у клітинку, лінію або без лініювання.

6. Не бійтеся помилитися з гелевими ручками, що стираються

Улюблені ручки для складання іспитів та нотаток, скрізь, де закреслення неприпустиме. Писати олівцем на іспиті вам ніхто не дасть, тож візьміть ручку, що стирається! Усього кілька швидких рухів гумовим кінцем або будь-якою гумкою – і можна писати заново. Звичайно, ці ручки не рекомендуються для юридичних підписів, а для всього іншого вони досконалі. І коштують, до речі, недорого, приблизно як усі інші ручки!

7. Хайлайнери змінюють життя

Зробіть сторінки вашого планувальника барвистими: хайлайнери, вони ж текстовиділювачі, змінюють життя. Море красивих кольорів, які не протікають через папір! 

8. Вкладіть гроші в хорошу авторучку

Пір’яні ручки використовують картриджі стандартного розміру. Користуватися регулярно виходить недорого, пишуть красиво, мають гарний вигляд, забезпечать вам безліч коментарів! Пластикові моделі аж ніяк не кволі, і за дуже розумною ціною. Якщо не подобається зміна картриджів, виберіть одноразову пір’яну ручку.

9. Кольорові клейкі стрічки

Нестандартний спосіб прикрасити свій зошит, курсову роботу або реферат – незвично, зручно, легко та просто, тим паче, що такі стрічки можна знайти різних кольорів, і навіть з малюнками!