Якісна фурнітура для вантажних авто за прийнятними цінами

Якісна фурнітура для вантажних авто за прийнятними цінами

1 мая, 2023 Выкл. Автор admin

Для перевезення на вантажному автомобілі великогабаритних вантажів самих лише задніх воріт буває недостатньо. Розширити можливості причепів, автофургонів, напівпричепів дозволяють зсувні механізми тенту, в яких ролики є основною деталлю. Буде це ролик бічної штори 35*40*81,5 або ролик бічної штори 35*60*65 залежить від експлуатаційних особливостей вантажного автомобіля та конструкції його тенту.

Для безперешкодного зсуву штор у конструкції передбачені спеціальні напрямні. По них ролики з посиленими підшипниками і переміщуються. Напрямок зсуву полотна не однозначний. Його можна перемістити як до кабіни, так і до заднього борту.

Розглянемо варіанти штор. Односторонні тенти-штори, встановлені на каркас вантажівки, дозволять зробити навантаження на весь простір причепа за певний проміжок часу. Наявність зсувного полотна з двох сторін скоротить цей часовий проміжок, оскільки з’являється можливість завантажити товар одночасно з обох сторін. Терміни навантаження та розвантаження при цьому скорочуються. Кількість постачань збільшується.

Збереження товарного вигляду – обов’язкова умова будь-якої доставки, тому вантажоперевезення органі-зовують правильно. Щоб цілісність продукції, що транспортується, була забезпечена компанія «Комтранс Україна» надає свої послуги. Ви можете придбати якісну фурнітуру для вантажних авто за прийнятними цінами.